Rozā svece

Rozā svece

Rozā- mīlestība, draudzība un laime.
Rozā krāsa sevī ietver sarkano un balto krāsu, pārvēršot materiālo sarkano krāsu draudzības un mīlestības krāsā. Krāsa veicina arī izmaiņas privātajā dzīvē.
Rozā sveci izmanto:
– Rituālos, kas veicina draudzību. Uz rozā sveces tiek uzrakstīts vārds + vārds= draudzība (raksta virzienā no sveces pamatnes) un sveci aizdedzina. Skatoties aizdegtās sveces ugunī vizualizējiet, ka jūs jau draudzējaties un ir lieliskas savstarpējās attiecības. Rituāls atkārtojams trīs vakarus pēc kārtas.
– Attiecību saglabāšanai (seksuālo). Rituālu ļauts izmantot, ja skaidri zināt, ka kāda trešā persona vēlas mākslīgi izjaukt partnerattiecības. Atbrīvojiet prātu un apklusiniet domas, skatieties rozā sveces liesmā… vizualizējiet kā no Jūsu un partnera čakrām (svadhistānas, manipūras, anahatas, višudhas un adžnas) stiepjas rozā pavedieni, kas satiekas virs rozā sveces liesmas un tad ieplūst otra partnera čakrās. Rituāls veicams 7 dienas pēc kārtas.
– Laimes piesastīšanai. Uz papīra lapas uzrakstiet sev vēlamo un palieciet zem rozā sveces. Atbrīvojiet prātu un apklusiniet domas, skatieties rozā sveces liesmā… un domās redziet sev vēlamā realziāciju. Kad svece izdegusi sadedziniem lapu un pelnus izkaisiet vējā.