Eņģeļu vēstījumi!

Eņģeļu vēstījumi!

Jūsu Eņģeļi bieži jums sūta vēstījumus norādot jums ciparu secību. Viņi to dara divos veidos. Pirmais, klusām iečukst jums tos ausī, lai jūs laicīgi paceltu galvu un ieraudzītu laiku ko rāda pulkstenis vai telefona numuru sludinājuma dēlī. Eņģeļi cer, kad jūs ieraudzīsiet atkārtojamies vienus un tos pašus ciparus. Piemēram, jūs bieži redzat ciparu kombināciju 111, un jums liksies, kad katrreiz , kad skatāties pulkstenī, pulkstenis rāda 1:11 vai 11:11.

Otra metode, ar kuru Eņģeļi rāda jums ciparu secību, kam ir sava nozīme, piemēram, fiziski novērojat mašīnu, kura brauc pirms jums, un kurai ir zīme ar speciālu numuru, kuru Eņģeļi grib lai jūs ieraudzītu. Tie, kas pazīstami ar šiem fenomeniem, kļūst par speciālistiem dažādu ciparu nolasīšanā un izprašanā. Tādā veidā, Eņģeļi patiesi var mums nodot detalizētus vēstījumus. Te es minēšu dažus piemērus ciparu secībai. Tā vai savādāk, bet jūsu Sargeņģelis pateiks jums, ja šai situācijai ir cita nozīme priekš Jums. Pajautājiet saviem Eņģeļiem, «Ko Jūs mēģināt pateikt man?», un viņi ar prieku dos jums papildus informāciju, lai palīdzētu jums atšifrēt šo ciparu nozīmi.

111– seko savām domām rūpīgi, un pārliecinies par to, kad tu domā tikai par to, par ko gribi domāt, bet ne par to, par ko domāt nevēlies. Šī secība nozīmē to, kad jums paveras plašas iespējas, un jūsu domas parādīsies fiziskajā plānā rekordlielā ātrumā. 111 līdzīgs spožam gaismas zibsnim. Tas nozīmē, kad Visums nofotografēja jūsu domas un īsteno fiziskā formā. Vai esat apmierināti ar šīm domām, kuras nofotografēja Visums? Ja nē, mainiet savas domas. (palūdziet savus Eņģeļus lai palīdz jums, ja izjūtat sarežģījumus ar kontroli un savu domu izsekošanu).

222 – mūsu nesen iesētās idejas sāk dīgt realitātē. Turpiniet aplaistīt un kopt tās, un drīz tās izlauzīsies caur zemes garozu, tā kā drīz jūs varēsiet redzēt pierādījumus savām manifestācijām. Citiem vārdiem, nepalaidiet i piecas minūtes pirms šī brīnuma. Jūsu izpausme būs drīz redzama priekš jums, tāpēc jūs turpiniet centīgi strādāt! Turpiniet uzturēt pozitīvas domas, turpiniet atkārtot afirmācijas un vizualizācijas.

333 – augšāmceltie meistari atrodas jūsu tuvumā, vēlās parādīt jums, kad jūs varat rēķināties ar viņu palīdzību, mīļas un draudzīgas attiecības. Piesauciet Augšāmceltos Meistarus bieži, sevišķi, kad redzat ciparu kombināciju ar 3 sev apkārt. Daži no vairāk pazīstamiem Augšāmceltiem Meistariem ir sekojoši: Jēzus, Moisejs, Marija, Kuaņ Iņ, Jogananda.

444 – eņģeļi ieskauj jūs, apliecinot jums savu mīlestību un palīdzību. Ne uztraucieties, tāpēc kad Eņģeļu palīdzība ir tepat līdzās.

555 – piesprādzējiet savas jostas. galvenās dzīves pārmaiņas ir priekšā. Šīs izmaiņas nav jāskata, kā «pozitīvās» vai «negatīvās», tāpēc kad visas pārmaiņas ir tikai dabiska dzīves plūsmas sastāvdaļa. Iespējams, kad izmaiņas būs atbilde uz jūsu lūgšanām, tāpēc turpiniet būt mierā un pozitīvā plūsmā.

666 – jūsu domas šobrīd neatrodas balansā, tās ir pārāk fokusētas uz materiālo pasauli. Šī ciparu secība lūdz jūs sabalansēt domas starp debesi un zemi. Līdzīgi tam, kā teikts tautas parunā, Eņģeļi lūdz jūs nofokusēties garam un kalpošanai, un atceraties, kad jūsu materiālās un emocionālās vajadzības automātiski tiks apmierinātas šai rezultātā.

777 – eņģeļi aplaudē jums, apsveic, jūs esat plūsmā! Turpiniet labos darbus un ziniet, kad jūsu vēlmes piepildās. Šī ir ārkārtīgi pozitīva zīme, kas nozīmē, kad jūs varat gaidīt, kad notiks vēl lielāki brīnumi.

888 – noteikts etaps jūsu dzīvē beidzās, un šī zīme brīdina lai sagatavotos tam. Šo ciparu kombinācija var nozīmēt, kad jūs beidzat emocionālo karjeru, vai attiecību fāzi. Tā arī nozīmē, to kad tuneļa galā ir gaisma. Papildus, tas nozīmē, «Raža nobrieda. Savāciet to un baudiet to». Citiem vārdiem izsakoties, nav ko mīņāties, ejiet uz priekšu, un baudiet sava darba augļus.

999 – noslēgums. lielās fāzes noslēgums jūsu personīgajā vai vispārējā dzīvē. Tā kā, tas ir sūtījums Gaismas darboņiem, kas aizņemti ar Zemes dziedināšanu, nozīmē, «Ķerieties pie darba, tāpēc kad Mātei Zemei ir nepieciešama jūsu palīdzība».

000 – atgādinājums tam, kad esat vienoti ar Dievu, lai jūs sajustu sava Radītāja mīlestības klātbūtni sevī. Ta kā, tas nozīmē, kad kāda situācija apgāja pilnu apli.

Autors: Dorīna Virtjū