Kad Eņģeļi mums nāk palīgā?

Kad Eņģeļi mums nāk palīgā?

Eņģeļi nolaižas pie mums trijos gadījumos.

Pirmkārt, kad jūs no visas sirds lūdzat pēc palīdzības. Pēc Dieva Svētības likuma viņi nāks palīgā, tendēti uz līdzcietību. Ja dvēsele sāk kliegt, tas nozīmē, cilvēkam laiks ir izmainīt savu dzīvi, un Eņģeļi noteikti iejauksies notikušajā. Kaut gan ja jūs vēršaties pie viņiem aiz vajadzības vai vilšanās, tad lūgums nāk no jūsu EGO. Patmīlas glābšana Eņģeļu pienākumos neietilpst, savādāk jūs nekad nemainīsiet savas dzīves stilu. Un tieši tāpēc pēdējā gadījumā Eņģeļi jums nenāks palīgā.

Otrkārt, Sargeņģelis iejauksies un palīdzēs jums pie nosacījuma, kad jums ir vēl par agru mirt vai ciest no rētām. Ja jums draud kaut kāda trauma, kura neiespaidos jūsu iekšējo pasauli, tad Eņģelis obligāti palīdzēs jums. Eņģeļi NAV SPĒJĪGI ietekmēt to, kas jums ir nolemts Tāpat arī Eņģeļi pakļaujas jūsu iekšējā „Es” ietekmei. Tas ir, ja jūsu dvēselei ir nepieciešamas tādas ciešanas, kā nopietna slimība, nelaimes gadījums vai bankrots, Eņģeļi stāvēs līdzās, piepildīti ar mīlestību un līdzjūtību, un pieļaus šo gadījumu izpildīšanos.

Eņģeļi ļoti bieži palīdz jums briesmu brīžos, bet ļoti retos gadījumos viņus redz un saprot par viņu klātbūtni.

Treškārt, Eņģelis palīdzēs jums, ja viņu palūgsiet. Viņš, protams, neglābs jūs no jūsu personīgās muļķīgās rīcības sekām, skopuma vai neprātīguma — teiksim, ja jūs nolēmāt apprecēties ar cilvēku, kurš jums pilnīgi neder, vai ieguldījāt naudu šaubīgos darījumos, — te jums nāksies paša spēkiem tikt galā ar negatīvajām sekām. Augstākās kārtas būtnes nesāks labot jūsu karmu, par cik jums pašiem tas ir jāsaprot un jāizmanto iespēja pašpilnveidoties. Un tad kad pieredze un apzinātās dzīves mācības izmainīs jūs, tad palūdziet Eņģelim mīkstināt negatīvos jūsu lēmumu un rīcību rezultātus. Eņģelis pacentīsies piepildīt jūsu dzīvi ar jauniem un patīkamākiem notikumiem.

Izveidojiet sev ieradumu lūgt viņiem tikai par kādām nozīmīgām lietam, nevis par sīkumiem, un rezultāts jūs pārsteigs!

Avots: D. Kūpere- Eņģeļu ielenkumā