Ardievas pagātnei

Ardievas pagātnei

Cik bieži gan mums gribas skriet pretī jaunajam, sākt visu no jauna vai vienkārši pieņemt notikumus un dzīvot tālāk citā kvalitātē… taču pagātne ir kā akmens kaklā, kas neļauj izkustēties no vietas. Šī meditācija ir domāta tieši tādām situācijām, kad pagātne ir jāatlaiž un jāļauj sev dzīvot tālāk.

Meditāciju varat izpildīt jebkurā laikā! Nav jau īsti pareizi, bet šoreiz derēs arī meditācija pirms aizmigšanas guļot gultā, galvenais, lai ērta poza un mugurkauls maksimāli taisns.

1. Iedomājieties (ja, sanāk vizualizējiet) kā no kosmosa pie Jums nolaižas brīnišķīgas zelta krāsas gaismas stars, kas laistās un vizuļo. Varat iedomāties, ka viss sāk smaržot pēc Jūsu mīļāko ziedu aromāta.

2. Zelta krāsas gaisma Jūs ietver un Jūs izjūtat mieru un mīlestību.

3. Ieelpojiet šo zelta krāsas Dievišķo gaismu, izjūtiet kā tā Jūs dziedina, piepilda ar spēku un enerģiju.

4. Izjūtiet mieru un harmoniju visā ķermenī.

5. Iedomājieties tagad tos cilvēkus, kurus vismazāk vēlaties satikt vai situācijas, kas sāpinājušas. Katru vakaru varat izvēlēties strādāt ar vienu " nevēlamo" cilvēku vai situāciju.

6. Iedomājaties, ka uzaicināt pie sevis vienu no " nevēlamajiem" cilvēkiem. Pirmajās meditācijās ir ieteicams strādāt ar tiem cilvēkiem, kurus uzskatāt par vislielākajiem ienaidniekiem.

7. Iedomājaties šo cilvēku kā mazu bērniņu, kurš ir kļūdījies un pats par to nemaz nav priecīgs… iedomājaties rožu ziedlapiņu lietu, kas maigi krīt pār šo bērniņu un no sirds sakiet: " Es piedodu Tev, viss ir labi. Ej ar Dievu un mīlestību!"

Meditācija veicama tik ilgi, kamēr Jūs esat atlaiduši visus savus "ienaidniekus" un nelabvēlīgās situācijas. Ja kādreiz liekas, ka meditācija nav izdevusies- atkārtojiet!

Mīlestību, Gaismu un Piedošanu!