Iepazīšanās izdošanās

Iepazīšanās izdošanās

Nezinātājs varētu nodomāt- kādas gan ir problēmas iepazīties: ejiet uz pasākumiem, dodieties uz teātri vai iepazīstaties kafejnīcā. Tas ir no sērijas — paēdušais nepaēdušo nesapratīs! Pēdējā laikā nav izdevies bieži dzirdēt, ka kādam ir izdevies nopietniem nolūkiem iepazīties kādā pasākumā, teātrī vai kafejnīcā un pēcāk izveidot ģimeni. Mūsdienu dzīves temps, ekonomiskās iespējas ir iespaidojušas cilvēku paradumus un radījuši emocionālo fonu, kas iepazīšanos publiskā pasākumā vai vietā krietni vien apgrūtina. Iespējams, jauniešiem ir daudz vienkāršāk, taču šis stāsts nav par pirmo mīlas pavasari un šķiet, ka ne arī par piekto.

Par Vientulības planētas pamatiedzīvotājiem, parasti, kļūst cilvēki sasniedzot 30-35 gadu slieksni. Ļoti daudzi ir mēģinājuši dzīvē nostabilizēties, iegūt izglītību, sasniegt savus mērķus un ģimenes veidošanu nolikuši plauktiņā ar uzrakstu «tad, kad es...». Iespējams, šajā ceļā ir satikti partneri ar kuru būtu izveidojusies brīnišķīga kopdzīve, bet «mērķis» nav ļāvis ne par mata tiesu atkāpties no uzskata «bērni, tikai pēc 30». Kad centīgais karjerists un dzīves sistematizētājs ir beidzot laimīgi nokļuvis līdz plauktiņam «tad, kad es...» ir divi situācijas attīstības plāni. «A» variants plāns «tad, kad es» realizējas vai «B» variants- tas izgāžas ar skaļu blīkšķi. Kā jau nojaušat… runa būs par skaļo blīkšķi! Persona cītīgi izglītojoties, strādājot un sasniedzot uzstādītos mērķus ir kļuvusi krietni vien kritiskāka pret pretējo dzimumu, ar katru jaunu paša sasniegto soli ir audzis to prasību skaits, kas nepieciešamas otrai pusei. Visi mēs zemapziņā tiecamies pēc līdzvērtīgas apmaiņas gan sadzīvē, gan jūtu pasaulē!

Protams, ne jau visi ir apzinīgi karjeristi ir arī " bohēmistu un dzīves baudītāju" kategorija un brīdī, kad bohēma apnīk, gribas stabilitāti, uzticamu partneri, bet izrādās, ka neviena tāda īsti uzticama nav… un sveika Vientulības Planēta.

Bohēmisti un dzīves baudītāji, kuri izpaužas maskēti — neatklājot savus dzīves baudītāja nodomus, bet radot nopietna partnera iespaidu ir bīstama kategorija tiem, kuri cer izveidot nopietnas attiecības un ir uzķērušies uz bohēmista "āķa", tad cerību pilnais partneris tiek izdancināts uz velna paraušanu.

Liela Vientulības planētas iedzīvotāju daļa ir tā dēvētās «pusmūža krīzes upuri» vai «iemainītie». Tie ir 40-55 gadu veci cilvēki, brīnišķīgi un pieredzēs bagāti, tomēr ļoti bieži salauzti dēļ nodevības. Cik bieži ir dzirdēti stāsti… viņiem bija laimīga laulība, līdz vīrs aizcilpoja ar jaunāku zaķi, sieva atrada jaunāku un bagātāku vai bērni izauguši un vairs nekas nesaistīja… Skumji, bet tieši šajā vecumā ir visgrūtāk atrast jaunu piemērotu partneri, jo bagāžā nāk dzīves pieredze, kritiskā domāšana un bailes atkal atrasties pie sasistas siles.

Un nemaz nerunāsim par tiem, kuri dzīvo attiecībās, bet dažādu iemeslu dēļ jūtas vientuļi un nepiepildīti, jo nenotiek pietiekama enerģijas apmaiņa starp partneriem. Tieši šī kategorija atbilst pseido Vientulības planētas iemītniekam, tie, parasti, sēž internetā iepazīšanās portālos un rada neīstus profilus — aktīvi iesaistās diskusijās vai veido pazīšanos, lai vismaz kaut kādā veidā aizpildītu to «tukšumu», kas radies esot partnerattiecībās. Nelaime vien tā, ka šāds pseido vientuļnieks visbiežāk nemaz neatzīstas savā esošajā partnerībā, tā maldinot un dodot cerības tiem, kuri patiesi meklē. Kāpēc? Tāpēc, ka viņi neapzinās, ka enerģija, ko viņi atstāj virtuālā piepildījuma meklējumos ir destruktīva, tas nekas, ka nav īstais vārds, vecums un patiesais svars sen nav 65 kg… raidītā enerģija tik un tā nokļūst pie sarakstes partnera- nežēlīgi, ja otrs cer un iesaistās šīs apmaiņas procesā. Viens paēd, bet otrs paliek neēdis! Vēl postošāk šī enerģija iedarbojas uz pseido vientuļnieka ģimeni, to enerģiju, ko bija iespējams izmantot attiecību stiprināšanā ar partneri, kontakta atjaunošanā vai problēmas risinājumam… viņš atdod svešam cilvēkam gūstot labumu tikai sev. Ģimenē starp partneriem veidojas vēl lielāka plaisa… viens staigā apmierināts un piepildīts, bet otrs vēl joprojām izjūt tukšumu un ir neizpratnē par izmaiņām otrā… un tas sēj aizdomas, kas vēl vairāk pasliktina situāciju. Agri vai vēlu šādas darbības noved pie oficiāla Vientulības planētas pavalstnieka statusa iegūšanas un smagi būs jāstrādā, lai no šī statusa atbrīvotos!

Un tieši tagad mums jāsaprot, ka visu iepazīšanos un visu partnerattiecību pamatā ir mīlestības enerģija un pilnvērtīga šīs enerģijas apmaiņa. Jūs noteikti domāsiet… kāds sakars mīlestības enerģijai ar iepazīšanos?!

Visa mūsu pasaule sastāv no dažādām enerģijām, tās ir visur un virmo ap mums, neatkarīgi no tā vai mēs tām ticam vai nē. Iepazīšanās ir kā vārti uz mīlestību, uz pilnvērtīgu šīs enerģijas apmaiņu starp vīrieti un sievieti, tas nenozīmē, ka mums uzreiz jāiemīlas jauniepazītajā cilvēkā vai jāveido attiecības. Jūsu gatavību jaunai mīlestībai partneris nolasa zemapziņas līmenī un automātiski salīdzina ar savu iespēju apmainīties ar mīlestības enerģiju, to pašu darāt arī Jūs, tikai neapzināti. Tas ir stāsts, kad sieviete un vīrietis ir bijuši uz randiņu pirmo, otro, bet viss jau bijis labi, bet kaut kas, nu kaut kas nav — bet tā īsti nevar pateikt kas. Vienkārši iekšējais mērinstruments ir nostrādājis, problēmas sākas tad, kad cilvēks izdomā — muļķības, dāma smuka, gudra laba — jāmēģina, tad jau redzēs un tad cilvēki ar dažādu spēju uzņemt un sniegt mīlestības enerģiju uzsāk attiecības, diemžēl, viens šajās attiecībās būs ņēmējs, bet otrs devējs.

Lai dziļāk izprastu iepazīšanās un mīlestības enerģijas saistību, jāsaprot, ka mīlestība nav gatavība otra dēļ darīt pilnīgi visu bez prāta un atgūšanās — jāparaugās plašāk uz mīlestības enerģiju. Mīlestības svarīga sastāvdaļa ir mīlestība pašam pret sevi, ir taču dzirdēts līdzīgs pievelk līdzīgu, tas nozīmē, lai mūs mīlētu — ir jāiemācās mīlēt pašiem sevi. Nav jākļūst par uzpūtīgiem narcisiem vai egocentriķiem, bet jāspēj sevi uztvert ar mīlestību. Mīlestības enerģijā ietilpst arī mīlestība pret cilvēkiem, tuviniekiem, Dievu, visu dzīvo un nedzīvo līdz augstākajai pakāpei — beznosacījuma mīlestībai.

Viss jau skan vienkārši, bet mīlēt sevi nebūt nav tas vieglākais uzdevums šajā dzīvē. Mēs visi esam lasījuši, ka no rītiem jāiet pie spoguļa un jāsaka «Es sev patīku, es sevi mīlu!». Tas strādā, ja tas ir patiesi, bet ko tas dod, ja ķemmējoties pantiņu noskaitāt, bet dienas laikā uzmetot aci sev spogulī, trīs reiz nodomāsiet- vēders kā bumba, krunkas kā bruņurupucim vai stulbs skats. Šeit nav runa par veselīgas kritikas noliegšanu, bet, piemēram, izvērtējiet — ko darāt, lai vēders nebūtu kā bumba, vai vingrojat, vai ēdat veselīgi, vai ar mīlestību attiecaties pret savas dvēseles mājokli. Savukārt, ja runa iet ar krunkām un pārmešanu sev par to esamību, kas ir gluži dabiska parādība, tad tā ir sevis nepieņemšana un līdz ar to mīlestības trūkums pašam pret sevi. Katram vecumam ir savs skaistums un skumji, ka ikdienas mums tiek uzspiests pārspīlēts jaunības kults.

Īpaši negatīvi, ja dienas vai nedēļas griezumā mēs vairākas reizes atgriežamies pie bijušajām attiecībām, partnera kritizēšanas vai gluži pretēji sevis vainošanā par attiecību izjukšanu, atkal un atkal «pārmaļam» pagātni. Neviens no Jums nevar prasīt pēkšņi aizmirst notikušo, tomēr Jūsu spēkos ir strādāt pie domu higiēnas, ja prātā atkal nāk negatīvās pagātnes atmiņas un domas — STOP! — iemainiet tās pret pozitīvām atmiņām. Nekultivējiet sevī pārestību un negatīvo, laidiet prom… domājiet par pozitīvo un skaisto. Dārza ravēšanu visi uztver kā gluži normālu parādību, lai jaunajiem dzinumiem ir kur augt, tad, kāpēc neizravēt domas, lai ir vieta jaunajam skaistajam!?

Ezotēriskajā literatūrā ļoti bieži ir atrodamas rekomendācijas ļoti skaidri iztēloties vēlamo partneri. Tomēr ar iztēles darbu jāievēro zināma piesardzība. Nereti cilvēkiem ienāk prātā iztēloties un Visumam pasūtīt tik idealizētu partneri, ka tāds realitāte nav sastopams. Piemēram, reti kurš pasūta partneri ar lielu alus vēderu, pliku pakausi vai sievieti ar četriem maziem bērniem no iepriekšējām laulībām. Visbiežāk tiek idealizēts, piemēram: sievieti 60-90-60 līdz trīsdesmit, gudru, skaistu vai sportisku vīrieti līdz trīsdesmit pieci, tumšmati, zilām acīm, ar augstāko izglītību, materiāli nodrošinātu, bez kaitīgiem ieradumiem, ceļot mīlošu, no Rīgas. Uzstādot šādas prasības paškritika parasti izkūst kā pērnais sniegs… un vēl kāds āķis… nav ne vārda par abpusēju mīlestību vai vērtībām, kas ir patiesi svarīgas partnerībā. Tāpēc strādājot ar iztēli jeb vizualizāciju, Visumam pasūtiet reālu partneri, izprotot kas reāli var kļūt par Jūsu partneri (varbūt 60-90-60 ir vērts aizstāt ar pievilcīgu un šarmantu sievieti) un pasūtījumā ietverot atslēgas vārdus: labestīgs, līdzjūtīgs, saprotošs, uzticams un uzticīgs, pats galvenais — mīlošs partneris. Tieši ar reālu pasūtījumu Visumam- Jūs atvērsiet vārtus savam nākamajam partnerim!

Kad Jūsu pasūtījums ir gatavs, tad Jums Visumam jāpaziņo, ka esat gatavi aicināt mīlestību savā dzīvē, to saņemt un sniegt. To iespējams izdarīt gan veicot īpašus rituālus, gan gluži vienkāršiem paņēmieniem. Piemēram, vasarā atpūtu pie jūras Jūs varat pārvērst par brīnišķīgu rituālu… basām kājām nostājieties jūras malā, izjūtat kā viļņi viegli pieskaras Jūsu pēdām, izjūtiet kā Jūsu seju silda saules stari, bet maigais jūras vējš mazliet plivina matus. Nemanāmi un dabiski visas četras stihijas ir klātesošas! Aizveriet acis un iedomājaties kā uguns stihija (saule), zemes stihija (smiltis), ūdens stihija ( jūra) un gaisa stihija (vējš) ar savu enerģiju piepilda Jūsu ķermeni, vizualizējiet kā šīs enerģijas saplūst vienā un rada mīlestības enerģijas plūsmu! Vizualizējiet un izjūtiet kā mīlestības enerģija plūst, izjūtiet kā ar to tiek piepildīta Jūsu aura, no Jūsu sirds čakras paveras mīlestības enerģijas stars. Un sakiet «Es esmu gatavs un atvērts mīlestībai! Es ar prieku un pateicību pieņemu mīlestības enerģiju savā dzīvē! Es esmu gatavs saņemt un sniegt mīlestību savam partnerim! Es aicinu — dari mana partnera ceļu pie manis vieglu un taisnu! Lai notiek manam un visu kopējam labumam!» Pateicieties stihijām un mīlestības enerģijai!

Šo rituālu varat atkārtot vairakkārt, ja nevarat doties pie jūras, tad mājas apstākļos katras stihijai varat izvēlēties atbilstošus atribūtus: stihiju zīmes vai stihiju simbolizējošus priekšmetus. Izkārtojiet tos atbilstoši debespusēm, nostājieties vidū un veiciet rituālu!

Atcerieties, ka pēc rituāla Jūs esat mīlestības piepildīti un esat gatavi to dāvināt. Mīlestības enerģijai ir jābūt Jūsu pavadonei, tai jārotā Jūsu smaids, acu skatiens. Aizmirstiet par skumju izteiksmi sejā un atcerieties, ka mīlestību līdzīgi kā veiksmi piesaista pozitīvi domājošie, priecīgie un aktīvie!