Mājokļa attīrīšana

Mājoklis ir mūsu cietoksnis, kur atpūsties un justies komfortabli. Brīdī, kad mājoklis kļūst par mūsu cietumu, kur slikti jūtamies, pārņem sajūta, ka atgriežoties mājās nevis atjaunojamies, bet jūtamies arvien sliktāk… tas ir signāls, ka mājoklim nepieciešama attīrīšana no negatīvās enerģijas.
Visvienkāršākais veids kā pārbaudīt vai mājoklī ir negatīvā enerģija, — ir vaska sveces metode. Aizdedziet sveci un izstaigājiet visu mājokli! Vietās, kur svece sāks sprakšķēt, pilēt melni sveķi, liesma raustīties, nevienmērīgi degt vai kvēpt (vispirms pārliecinieties, ka dakts nav par garu), tas liecina, ka telpā ir negatīva enerģija.
Par negatīvas enerģijas klātbūtni vai nelūgtiem neredzamiem viesiem vēsta arī mājdzīvnieki. Pavērojiet kaķi vai suni, ja mājdzīvnieks bez redzama iemesla sācis nervozi uzvesties, izvēlēties guļvietu pie ieejas durvīm (ko iepriekš nav darījis) un ik reizi, kad atverat mājokļa durvis cenšas izkļūt no tā par katru cenu, tas liecina, ka ar mājokļa enerģētiku ir notikušas negatīvas izmaiņas. Nereti šādās situācijās mājdzīvnieki aizbēg no mājām vai sāk slimot, tādējādi uzņemoties negatīvās enerģijas pārstrādi uz sevi- pasargājot savu saimnieku.
Tāpat uzmanību varat pievērst istabas augiem. Ja iepriekš skaistie un kuplie istabas augi pēkšņi sāk viens pēc otra iet bojā, neatkarīgi no pārstādīšanas, laistīšanas vai mēslošanas, tad arī šis fakts liecina, ka mājas enerģētika nav pozitīva.
Negatīvās enerģētikas rašanās iemesli mājoklī ir visdažādākie: mājas vai dzīvokļa novietojums, interjers, priekšmeti, dzīvas būtnes, nelūgti viesi no neredzamajām pasaulēm, iemītnieki, iepriekšējo īrnieku vai īpašnieku atstātais enerģētiskais mantojums vai sliktākajā gadījumā negatīvas programmas (lāsta, noskauduma, nolādējuma) raidīšana uz mājokli.
Mājokļa enerģētiku ļoti spēcīgi ietekmē arī tajā dzīvojošo cilvēku ne tikai skaļi pateiktie vārdi, bet arī domas, ja tās ir negatīvas, tad mājoklī neizbēgami uzkrājas negatīvā enerģija, kas vēlāk provocē nesaskaņas.
Pēdas mājokļa enerģētikā atstāj, ja tajā kāds ir aizgājis aizsaulē, piemēram, smagas slimības dēļ. Smagas slimības, ko pavada sūkstīšanās, žēlabas, asaras un vaidi atstāj negatīvu enerģētisku nospiedumu. Tāpēc ir ieteicams slimošanas laikā un pēc atveseļošanās uzreiz attīrīt mājokli, kamēr negatīvā enerģija nav «iesūkusies" sienās. Noderīga ir vaska sveču dedzināšana, attīrīšana ar kadiķa vai salvijas dūmiem.
Gadījumā, ja uzskatāt, ka mājoklim ir sūtīta negatīva programma, tad ieteicams mājokli vispirms attīrīt no lietām, kas nepieder Jums. Bieži šādās situācijās var atrast iedurtas adatas mīkstajās mēbelēs, paklājos un pat kājslauķī pie ieejas durvīm. Visas Jums nepiederošās lietas salieciet vienuviet un iznesiet no mājas (labāk, ja rokās uzvelkat cimdus)- jo tālāk, jo labāk un sadedziniet skaitot lūgšanu. Pārpalikumus aprociet. Atgriežoties mājās veiciet mājokļa enerģētisko attīrīšanu.
Ja mājokļa negatīvās enerģētikas iemesls meklējams mājinieku vai biežu viesu vidū un skaidri zināt, ka no šā cilvēka klātbūtnes nav iespējams atbrīvoties, tad nepieciešams izveidot pastāvīgu enerģētiskās attīrīšanās sistēmu. Izmantojiet apses, papeles, ķiršu, ceriņu vai liepas koka dekoratīvu figūru vai elementu, ko novietojat vietā, kur šis cilvēks visbiežāk uzturas (šie koki sevī uzņem negatīvo enerģiju). Piemēram, apses koka dekoratīvas ripas vai tml. Protams, noderēs arī visi akmeņi, kuri spēj transformēt enerģiju no negatīvās pozitīvajā vai veikt attīrīšanu. Jāatceras, kas šie aizsargelementi ik pa brīdim jāattīra vai jāmaina (vismaz reizi mēnesī)!
Savukārt vietās, kur uzturaties visbiežāk varat izmantot dekoratīvus elementus no bērza, ozola vai priedes, tāpat akmeņus, kuri sniedz enerģiju, palīdz uzturēt enerģiju harmonisku un uzlabot mājas auru. Mājas enerģētiku arī lieliski uzlabo, piemēram, sarkanās gerānijas, jo tās izstaro dzīvības spēku un enerģiju.
Ja mājās paviesojies cilvēks pēc kura palikusi nepatīkama sajūta, varat notīrīt sīpolu un atstāt uz nakti telpā, kur šis cilvēks uzturējies. Sīpols sevī uzņems visu negatīvo, tāpēc no rīta sīpolu ietiniet maisiņā un izmetiet ārpus mājas.
Reizi mēnesī būtu ieteicams savu mājokli attīrīt ar degošu sveci- dodot tai programmu attīrīt no visa negatīvā. Neaizmirstiet attīrīt mājokļa stūrus- pārkrustiet tos un noskaitiet lūgšanu vai uzzīmējiet ReiKi simbolus. Noteikti attīriet arī skapjus, logus, spoguļus un ieejas durvis mājoklī.
Pie ieejas durvīm dzīvoklī izveidojiet dekoratīvu kompozīciju, kuras funkcijas ir aizsargāt mājokli. Varat izmantot aizsardzības figūras, aizsargājošus akmeņus vai durvju ailē ieduriet adatu (dodot tai noteiktu programmu), lai negatīvās enerģijas nevar iekļūt pār mājokļa slieksni.
Atbrīvojaties no visiem krāmiem, nevajadzīgām lietām, kuras saliktas plauktos ar domu- kādreiz var noderēt. Tāpat pārskatiet savus trauku skapjus, traukiem ar plaisām nav vietas mājoklī, jo tie koncentrē sevī negatīvo enerģiju. Īpaši bīstami ir veci, ieplaisājuši vai bojāti spoguļi.
Rūpējaties arī par sava mājokļa fizisko tīrību, putekļi, zirnekļu tīkli un netīras skapju augšas ir mājokļa ienaidnieki. Mazgājot grīdas variet pievienot pāris šķipsnas vārāmā sāls, tas palīdz enerģētiski attīrīt!