Enerģētiskā aizsardzība internetā

Enerģētiskā aizsardzība internetā

Gandrīz ikviens no mums ikdienas pārbauda savu e-pastu, apmeklē dažādus sociālos tīklus, ievieto publiski apskatāmas fotogrāfijas, atzīmē savu atrašanās vietu kartē un nereti čato ar cilvēkiem, kuru identitāte nav pārbaudāma. Šoreiz nerunāsim par datu vai fizisku drošību, bet gan par daudz smalkāku līmeni- enerģētisko.
Internets noteikti nav jāuzlūko kā ļaunums, bet jāizmanto droši arī enerģētiskā līmenī. Jūs droši vien esat dzirdējuši, ka izmantojot cilvēka fotogrāfiju, cilvēku var nelabvēlīgi ietekmēt. Speciālistiem praksē ir bijuši gadījumi, kad meitenes, izmantojot sāncenses fotogrāfiju un jauniegādāto melnās maģijas grāmatu, sastrādā „brīnumus", kas sagādā ne mazums raižu pašai un sāncensei. Tas nekādā ziņā nenozīmē, ka jādzēš savs profils sociālajos tīklos, jāpārstāj priecēt draugi ar savām fotogrāfijai vai nav jārunā čatā, vienkārši jāievēro daži vienkārši principi.
1. Dators un līdzīgas elektroniskās ierīces izstaro tehnogēno starojumu jeb negatīvu enerģiju, kas nelabvēlīgi ietekmē cilvēku. Šo starojumu varat novērst pie sava datora novietojot dabiska akmens piramīdu — jašma, šungīts, ametists u.c., mandalu, svētbildīti vai harmonizējošu, aizsargājošu talismanu.
2. Apsēžoties pie datora uzliekat sev aizsardzību — uguns sienu vai iedomājieties sevi ar baltu gaismu piepildītā kokonā.
3. Izejot čatā, kad saskaraties ar virkni nepazīstamu cilvēku vai sarakstieties ar nepatīkamu cilvēku, lietderīgi ir aizsargāt sevi nopietnāk, jo iespējams, ka Jūsu sarunu partneris ir enerģētisks vampīrs, kuram būtiski sarunas gaitā Jūs sadusmot vai aizskart. Apsēžoties pie datora izsakiet sekojošu programmu: „ Es esmu aizsargāts un baltas gaismas ieskauts, mani garīgie sargi mani sargā no vibrācijām, kas nav saskaņā ar Augstāko Gaismas kārtību un lūdzu, lai visas nevēlamās enerģijas atgriežas pie to avota. Es iezemējos un esmu stingri saistīts pie Mātes Zemes. Es lūdzu Gaismas būtnes mani vadīt un sargāt."
4. Pirms ievietojiet savas fotogrāfijas internetā dzēsiet no tām informāciju par sevi un aizsargājiet, lai nejauši nonākot nepareizās rokās Jums nevar kaitēt. Atveriet foto, lai uz datora ekrāna ir redzamas visas fotogrāfijas, kuras plānojat likt publiski- sociālajos tīklos. Ņemiet vaska sveci un pretēji pulksteņrādītāja virzienam deviņas reizes apļojat virs fotogrāfijām, domājiet, kā visa informācija par Jums tiek dzēsta no foto. Tad svecīti sākat apļot pulksteņrādītāja virzienā sakot: „Gaismas spēki stāviet ap mani, labie spēki palīdziet man, lai mani iekauj aizsardzības sfēra un aizsargā no visa ļauna. Veiksme, veselība un laime! Visi attēli ar mani un kas ar mani saistīti ir aizsargāti. Lai notiek tā!"

Lai izdodas!