Balta svece

Balta svece

Balta svece- tīrība, attīrīšanās, aizsardzība, izmantojama visiem mērķiem, tāpēc baltu sveci uzskata par universālu
Baltu sveci izmanto:
— Čakru attīrīšanai. Katru čakru attīra ar sveci veidojot trīs apļus pret puksteņrādītāja virzienu, tad septiņas reizes apļo pulksteņrādītāja virzienā skaitot lūgšanu «Tēvs mūsu" vai citu, kas tīkamāka (var skandināt arī mantras).
– Slimā ķermeņa rajona attīrīšanai. Ja organisms ir fiziski slims, tam ir grūtāk tikt galā ar negatīvo enerģiju, lai organismam palīdzētu enerģētiski slimo ķermeņa rajonu vai orgānu sekojoši attīra no negatīvās enerģijas: virs slimā orgāna vai ķermeņa rajona veidojot trīs apļus pret puksteņrādītāja virzienu, tad septiņas reizes apļo pulksteņrādītāja virzienā skaitot lūgšanu „Tēvs mūsu" vai citu, kas tīkamāka (var skandināt arī mantras).
– Telpas attīrīšanai. Telpas attīrīšanu sākam no ieejas durvīm. Vispirms ar degošu sveci veic tik apļus pa telpas perimetru pretēji pulksteņrādītāja virzienam līdz pārņem sajūta, ka telpa ir tīra, tad pa telpas perimetru veicam tik apļus pulksteņrādītāja virzienā skaitot lūgšanas vai skandinot mantras, līdz pārņem sajūta, ka telpa ir piepildīta ar Gaismu. Pulksteņrādītāja virzienā noteikti jābūt vairāk par trīs pilniem veiktiem apļiem, nekā apļiem, kad veikti pretēji pulksteņrādītāja virzienam.