Maģijas rituāli ezotērikā

Maģijas rituāli ezotērikā

Kurss "Maģijas rituāli ezotērikā" I līmenis ir paredzēta tiem, kuri interesējas par maģiju un rituāliem, taču nevēlas būt saistīti ar negatīvajiem spēkiem. Mēs iepazīsim negatīva uzbūvi un darbības principus tik tālu, lai zinātu un prastu no tiem sevi pasargāt un noteiktus spēkus izmantot savā labā. Paruna vēstī... lai noņemtu negatīvu, nepieciešams zināt kā tas darbojas vai kā tas uzlikts...

Mūsu sabiedrībā,diemžēl, ir tendence visas neveiksmes norakstīt uz lāstiem, ļaunu aci un citām negatīvām maģiskām iedarbībām no malas, tiesa, arī daudziem patīk diagnosticēt visiem pēc kārtas lāstus un par milzīgu samaksu no tiem atbrīvot. Šajā apmācības programmā svarīgākais ir iemācīties atšķirt maģisku iedarbību no vienkārši personiski neveiksmīgiem laika periodiem,karmas mācību stundas vai paša darbības rezultāta. Iemācīsimies sevi aizsargāt, izgatavojot amuletus un talismanus, veicot dažādus maģiskus rituālus.

Īss ieskats neformālās izglītības programmā:

-Maģijas teorija, darbības pamatprincipi un veidi
-Mīti par maģiju... baltā un melnā maģija
-Drošības tehnika un ētikas kodekss
-Talismanu un amuletu izgatavošanas rituāli: aizsardzībai, veiksmei utt.
-Baltā maģija, rituāli
-Taro maģija, rituāli
-Rūnu maģija, rituāli
-Stihiju maģija, rituāli
-Vikka maģija, rituāli u.c.

Mācoties TĀLMĀCĪBĀ Jūs saņemsiet:

- Četras reizes mēnesī- katru pirmdienu saņemsiet piekļuvi nodarbībai. Jums nav jāpieslēdzas konkrētā laikā, pieslēdzieties, kad ir ērti! Piekļuve nodarbībai un uzdevumiem saglabāsies līdz pat mācību beigām!

- Pēc katras nodarbības varēsi rakstiski sazināties ar savu pasniedzēju un uzdot neskaidros jautājumus par apgūstamo vielu, ja tādi būs radušies !

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija kursu apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā- mēnesī reizi varēsi piedalīties tiešsaistē Zoom konsultācijā- kurā kopā ar citiem kursantiem un pasniedzēju- varēsi uzdot un apspriest dažādus jautājumus par apgūstamo tēmu.

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus.