Akmeņu kursi ar priekšzināšanām

Akmeņu kursi ar priekšzināšanām

"Akmeņu pasaule Tev" II līmenis

Otrais līmenis ir paredzēts praktiķiem un interesentiem ar priekšzināšanām. Otrā līmeņa nodarbības ir veltītas nopietnam enerģētiskam darbam smalkā līmenī. Darbs ar karmu, emocijām, iepriekšējām dzīvēm. Sevis sakārtošana smalkajos līmeņos. Dziedinošās tehnikas ar kristāliem un akmeņiem. Situāciju korekcija ar kristālu palīdzību, aizsardzība, attīrīšana no negatīvām programmām, darbs ar vēlmēm un situācijām. Meditatīvās tehnikas ar kristālu, vizualizāciju un piramīdu izmantošanu. Enerģētiskā korekcija no attāluma.

Programma paredzēta interesentiem, kuri apguvuši «Akmeņu pasaule Tev» I līmeni vai akmeņu mācības praktiķiem, kuri nokārtojuši iestājpārbaudījumu (līdzvērtīgs pirmā līmeņa gala pārbaudījumam).

Mērķis:

Iemācīties strādāt smalkajā plānā, ar smalkām enerģijām… palīdzēt sev un citiem daudz dziļākā līmenī.

Darbs ar emocijām, karmu, atmiņām, piedošanu, mīlestības enerģiju un Gaismu.

Kristālu dziedinošo seansu izmantošana savā un citu labā.

Meditatīvas tehnikas- sevis enerģētiskai sakārtošanai, enerģētisko centru atvēršanai un iekšējas harmonijas sasniegšanai.

Mācoties TĀLMĀCĪBĀ Jūs saņemsiet:

- Četras reizes mēnesī- katru pirmdienu saņemsiet piekļuvi nodarbībai. Jums nav jāpieslēdzas konkrētā laikā, pieslēdzieties, kad ir ērti! Piekļuve nodarbībai un uzdevumiem saglabāsies līdz pat mācību beigām!

- Pēc katras nodarbības varēsi rakstiski sazināties ar savu pasniedzēju un uzdot neskaidros jautājumus par apgūstamo vielu, ja tādi būs radušies !

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija kursu apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā- mēnesī reizi varēsi piedalīties tiešsaistē Zoom konsultācijā- kurā kopā ar citiem kursantiem un pasniedzēju- varēsi uzdot un apspriest dažādus jautājumus par apgūstamo tēmu.

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus.