Akmeņu kursi iesācējiem

Akmeņu kursi iesācējiem

"Akmeņu pasaule Tev" I līmenis

«Akmeņu pasaule Tev» ir veltīta litoterapijai — akmeņiem, kristāliem, minerāliem… Vārds «litoterapija» ir cēlies no grieķu «lithos» un nozīmē «akmens». Jau no senatnes dziednieki, magi, gudrie un varenie izmantoja akmeņu sakrālo spēku.

 «Akmeņu pasaule Tev» mērķis ir interesentiem iemācīt izmantot akmeņu spēku. Uzskata, ka akmeņi un kristāli atbilstoši savām īpašībām labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka organismu un apkārtējo vidi, sakārto enerģētiku un neitralizē negatīvās enerģijas. Tomēr, lai akmens varētu parādīt savu dabisko spēku, to nepieciešams attīrīt, tāpat to iespējams ieprogrammēt noteiktam uzdevumam. Indijā, Ķīnā un citās Austrumu valstīs ir uzkrāta milzīga pieredze litoterapijā. Pateicoties zināšanām par bioloģiski aktīvajiem punktiem, enerģētiskajiem centriem un meridiāniem, ar akmeņu enerģiju, iespējams sakārtot cilvēka enerģētiku, kas labvēlīgi ietekmē arī fizisko ķermeni un mūsu noskaņojumu.

Akmeņus jau no senatnes izmanto arī kā amuletus un talismanus, lai aizsargātos no ļauna un piesaistītu savā dzīvē veiksmi un laimi. Akmeņus nepieciešams pareizi izvēlēties un saskaņot to enerģiju, lai amulets strādātu harmoniski. Pasniedzēji Jums parādīs veidus kā strādāt ar akmeņiem, bet Jums pašiem būs jāizdara galvenais — jāatrod kontakts ar akmeņiem, tie jāsajūt, jāveltī tiem laiks...un jāizvēlas tieši sev piemērotākā darba tehnika no piedāvātajām, lai palīdzētu sev un sev tuvajiem.

Pirmais līmenis ir paredzēts iesācējiem, tāpēc pirmā līmeņa nodarbības ir piemērotas interesentiem, kuri iepriekš nav strādājuši ar akmeņiem vai iepazinuši tos tikai virspusēji. Programmas ietvaros tiks apskatītas dažādas tehnikas darbam ar akmeņiem, lai palīdzētu sev un citiem, iemācīsimies — izvēlēties, attīrīt, programmēt un sagatavot akmeņus darbam, izgatavot talismanus un arī pavērt «nākotnes» plīvuru ar akmeņu palīdzību.

Īss ieskats programmā:

— Kā runāt ar akmeņiem

— Akmeņu sagatavošana darbam

— attīrīšana, programmēšana, uzlādēšana

— Svārsta izmantošanas tehnika darbā ar akmeņiem

— Akmeņu iedarbības principi uz cilvēku

— Auras un čakru attīrīšana, negatīvo programmu dzēšana, enerģijas plūsmas harmonizēšana un atjaunošana, enerģijas plūsmas sakārtošana meridiānos ar akmeņiem

— Meditācijas ar akmeņiem — sevis sakārtošanai, slēpto spēju atklāšanai, dziedināšanai un harmonizēšanai

— Akmeņu vibrāciju izmantošana un atbilstoša individuāla akmens piemeklēšana Jūsu vibrācijām

— Akmeņu dziednieciskās īpašības, piemērota akmens atrašana noteiktai problēmai

— Kā akmeni izmantot dziedinot

— Akmeņu metafiziskās īpašības un to izmantošana situāciju korekcijai

— Rituāli ar akmeņiem: aizsardzības, veiksmes, mīlestības, finanšu piesaistei, telpu un automašīnu attīrīšanai

— Zīlēšana ar akmeņiem, rūnu izgatavošana

Mācoties TĀLMĀCĪBĀ Jūs saņemsiet:

- Četras reizes mēnesī- katru pirmdienu saņemsiet piekļuvi nodarbībai. Jums nav jāpieslēdzas konkrētā laikā, pieslēdzieties, kad ir ērti! Piekļuve nodarbībai un uzdevumiem saglabāsies līdz pat mācību beigām!

- Pēc katras nodarbības varēsi rakstiski sazināties ar savu pasniedzēju un uzdot neskaidros jautājumus par apgūstamo vielu, ja tādi būs radušies !

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija kursu apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā- mēnesī reizi varēsi piedalīties tiešsaistē Zoom konsultācijā- kurā kopā ar citiem kursantiem un pasniedzēju- varēsi uzdot un apspriest dažādus jautājumus par apgūstamo tēmu.

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus.