Rūnu kursi

Rūnu kursi

  "Rūnu pasaule Tev"

Kurss «Rūnu pasaule Tev» ir piemērota iesācējiem, kuriem nav pazīstamas rūnas vai arī ir virspusējas zināšanas.Rūnas aizsargā, dziedina, palīdz, sniedz zināšanas, izpratni un ļauj atklāt pašam sevi… Tās spēj atklāt iekšējo meklējumu atslēgu un palīdzēt izprast saikni starp garīgo un fizisko, iekšējo un ārējo… līdz mēs saprotam, ka fiziskajam, garīgajam un prāta spēkam nav atsevišķa sākuma, tās ir viena veseluma dažādas robežas.

Tāpat kā visi dabiskie spēki, arī rūnas var tikt izmantotas labu nodomu realizācijai. Katra rūna ietver kādu no enerģijām, kas eksistē dabā un pašos cilvēkos. Rūnas spēj attēlot dvēseles stāvokli, cilvēcisko pieredzi, sniegt padomu… palīdzēt transformēties.

Īss ieskats programmā:

— Rūnu vēsture

— Rūnu struktūra

— Rūnu izgatavošana vai iegādāto rūnu personifikācija

— Rūnu sagatavošana darbam

— Drošības tehnika darbā ar rūnām

— Individuāla enerģētiska kontakta veidošana ar rūnām

— Rūnu nozīme un interpretācija, dažādos kontekstos un sfērās

— Rūnu klājumi, zīlēšanas veidi

— Rūnas meditācijā

— Rūnas un maģija

— Rūnu formulas

Mērķis: iepazīt un izprast rūnas, iemācīties tās izmantot savā un citu labā.

Mācoties TĀLMĀCĪBĀ Jūs saņemsiet:

- Četras reizes mēnesī- katru pirmdienu saņemsiet piekļuvi nodarbībai. Jums nav jāpieslēdzas konkrētā laikā, pieslēdzieties, kad ir ērti! Piekļuve nodarbībai un uzdevumiem saglabāsies līdz pat mācību beigām!

- Pēc katras nodarbības varēsi rakstiski sazināties ar savu pasniedzēju un uzdot neskaidros jautājumus par apgūstamo vielu, ja tādi būs radušies !

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija kursu apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā- mēnesī reizi varēsi piedalīties tiešsaistē Zoom konsultācijā- kurā kopā ar citiem kursantiem un pasniedzēju- varēsi uzdot un apspriest dažādus jautājumus par apgūstamo tēmu.

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus.