Lenorman kāršu kursi

Lenorman kāršu kursi

 "Lenorman kārtis Tev".

Slavenā franču zīlniece Marija Anna Adelaida Lenormana ir dzimusi 1772.gada 27.maijā nelielā pilsētiņā netālu no Parīzes. Jau jaunībā viņa ieguva pareģes slavu. Pēc tēva nāves Lenormanu ģimene pārcēlās uz Parīzi, kur Marija iepazinās ar Eteila sistēmu – zīlēšanu. Pēcāk kopā ar draudzeni viņa atver savu zīlēšanas salonu, kur visiem gribētājiem prognozē nākotni, izmantojot astroloģijas un citas metodes. Šajā salonā tika pareģots kronis Žozefīnei de Bogarnē — Napoleoa Bonaparta sievai, kā arī daudz citi notikumi, kuri piepildijās.1808. gadā, pēc izraidīšanas no Parīzes, Marija pareģo Napoleona krišanu un Burbonu dinastijas atjaunošanu.Kārtis, kuras izmantoja

Marija, bija vienkāršas spēļu kārtis, uz kurām Lenormana kundze uzzīmēja attēlus un simbolus, kā arī pati izstrādāja savu kāršu interpretāciju.Pēc Marijas aiziešanas aizsaulē (1843.gada 23.jūnijs) viņas zīlēšanas tehniku un interpretāciju apkopoja viņas sekotāji un skolnieki. Mūsdienās populāro Lenorman kavu izveidoja māksliniece Erne Drusbeke, balstoties uz pašas Lenorman pierakstiem un viņas sekotāju — skolnieku liecībām.

Lenorman ir brīnišķīga izvēle, ja vēlaties sākt nodarboties ar zīlēšanu. Iesācējam Lenorman kārtis ir salīdzinoši vienkāršāk interprēt un uztvert nekā Taro. Kartīm ir viegli uztverami attēli, kas atvieglo darbu ar intuīciju, kā arī jāinterpretē mazāks skaits kāršu (Taro kavā 78 arkāni, Lenorman- 36 kārtis), kā arī Lenorman kāršu enerģija ir maigāka nekā Taro.

Savukārt, tiem, kuri jau ir apguvuši Taro, Lenorman kārtis arī būs labs palīgs. Metode, kas apvieno Taro kāršu un paralēlu Lenorman kāršu likšanu, palīdz analizēt un prognozēt Zemes dzīves aspektus cilvēka fiziskajā dzīvē. Ir tarologi, kuri Zemes dzīves jautājumus izskata tikai ar Lenorman, bet karmiskus, garīgus un psiholoģiskus jautājumus ar Taro, kaut tas ir paveicams arī ar Lenorman kārtīm.

Īsumā par programmu:
— Par Mariju Lenorman
— Lenorman kavas un to būtiskākās atšķirības
— Kavas sagatavošana darbam un drošības jautājumi
— Interpretācijas tehnikas
— Lenorman interpretācija dažādos aspektos
— Kāršu savienojumi
— Klājumi — no vienkāršiem līdz sarežģītiem
— Individuālā prakse — klājumu interpretācija

— Un daudz ko citu...

Kursa mērķis: apgūt Lenorman kāršu likšanas un interpretācijas principus. Programma ir izveidota tā, lai vispirms apgūtu vieglāko un pamazām nonāktu pie sarežģītākā un to izprastu, kā arī spētu pielietot praksē.

Mācoties TĀLMĀCĪBĀ Jūs saņemsiet:

- Četras reizes mēnesī- katru pirmdienu saņemsiet piekļuvi nodarbībai. Jums nav jāpieslēdzas konkrētā laikā, pieslēdzieties, kad ir ērti! Piekļuve nodarbībai un uzdevumiem saglabāsies līdz pat mācību beigām!

- Pēc katras nodarbības varēsi rakstiski sazināties ar savu pasniedzēju un uzdot neskaidros jautājumus par apgūstamo vielu, ja tādi būs radušies !

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija kursu apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā- mēnesī reizi varēsi piedalīties tiešsaistē Zoom konsultācijā- kurā kopā ar citiem kursantiem un pasniedzēju- varēsi uzdot un apspriest dažādus jautājumus par apgūstamo tēmu.

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus.