Seksuālā enerģija- Taro MANARA

Seksuālā enerģija- Taro MANARA

Taro Manara- nav vienkārši Taro. Tā ir seksuālās enerģijas, jūtu un pārdzīvojumu pasaule. Tas ir instruments, kas ļauj iepazīt un atklāt sevi, aplūkot seksuālās enerģijas pasauli, izprast attiecības ar pretējo dzimumu, izzināt otra karstākās vēlēšanās un jūtas.

Taro Manara palīdz atšķetināt attiecību pinekļus, atklāt sievietes dabu un karstākās vēlmes…

Taro Manara var apgūt ikviens, tikai tam ir jāveltī laiks. Lai apgūtu Taro Manara priekšzināšanas par Taro nav nepieciešamas.

Attiecības starp vīrieti un sievieti, nenoliedzami ir viens no populārākajiem jautājumiem, kurus izskata tarologs. Tieši ar Milo Manara Taro kavu var aplūkot psiholoģiskos un seksuālos procesus starp partneriem.

“Seksuālā enerģija- Taro Manara”ir domāta tiem, kuri vēlas iepazīt un atklāt sevi, saprast attiecības ar partneri un rast atbildi uz jautājumu “ kāpēc manā dzīvē notiek tā un ne savādāk?”. Sevis un partnera izpratne ļauj spert soli pretī pozitīvām pārmaiņām.

Programma:

-Darba principi ar Taro Manara, aizsardzības principi, ētikas kodekss un noteikumi

-Jautājumu formulēšana Taro Manara, atbildes nolasīšanas principi

-Taro Manara jaunākie un vecākie arkāni, to nozīmes un skaidrojums taisnās un apgrieztās pozīcijās

-Taro Manara psiholoģiskie, seksuālie aspekti un partneru lomas.

-Taro Manara un astroloģija

-Taro Manara klājumi un arkānu interpretācijas tehnikas

-Laika noteikšanas principi Taro Manara

-Seksuālās enerģijas plūsma Taro Manara

-Taro Manara rituāli

Mācoties TĀLMĀCĪBĀ Jūs saņemsiet:

- Četras reizes mēnesī- katru pirmdienu saņemsiet piekļuvi nodarbībai. Jums nav jāpieslēdzas konkrētā laikā, pieslēdzieties, kad ir ērti! Piekļuve nodarbībai un uzdevumiem saglabāsies līdz pat mācību beigām!

- Pēc katras nodarbības varēsi rakstiski sazināties ar savu pasniedzēju un uzdot neskaidros jautājumus par apgūstamo vielu, ja tādi būs radušies !

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija kursu apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā- mēnesī reizi varēsi piedalīties tiešsaistē Zoom konsultācijā- kurā kopā ar citiem kursantiem un pasniedzēju- varēsi uzdot un apspriest dažādus jautājumus par apgūstamo tēmu.

Lai piedalītos kursā Jums nepieciešams: dators, internera pieslēgums un Taro Manara kāršu kava.

Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus.