Jašma

Jašma

Čakra: Atkarībā no krāsas

Zodiaka zīme: Jaunava

Dziednieciskās īpašības

Uzskata, ka jašma nostiprina fizisko ķermeni un pagarina dzīvi. Jašmai palīdz atgūt spēkus, to pielieto arī drudža, psihisko saslimšanu un bezmiega gadījumos. Senatnē uzskatīja, ka jašma uzlabo redzi, noņem zobu sāpes un ilgstoši nēsājot vairo pievilcību.

Sarkanā jašma stimulē sirds darbību un asinsriti, palīdz apturēt asiņošanu, piemērota arī sieviešu slimību gadījumos, kā arī stimulē iekšējās sekrēcijas dziedzerus. Jašmai piemīt unikāla īpašība attīrīt organismu un novērst apkārtējās vides negatīvo ietekmi.

Matafiziskās īpašības

Jašma ir viens no retajiem akmeņiem, kas spēj noņemt visu negatīvās enerģijas potenciālu, kas jau ir uzkrājies cilvēka ķermeņos (fiziskajā un smalkajos). Šis akmens pasargā no ļaunas acs, negatīvajām programmām un tumšajiem spēkiem. Jašma savam īpašniekam sniedz drosmi un pārliecību, tāpat jašma palīdz cīnīties ar nogurumu. Talismani, kas izgatavoti no jašmas spēj sevī uzkrāt enerģiju un to sniegt savam īpašniekam, tāpat jašma tiek uzskatīta par uzticamu aizsardzības akmeni. Jašma ir piemērota arī visiem tiek, kuri tiecas apgūt jaunas zināšanas.